Kiremitli Apart Fethiye’de Hizmetinizde

Kiremitli Apart Otel Karaçulha Çevre Yolu üzerinde hizmete girmiştir.

Uygun fiyatlarla, standartlar üzerinde konaklama imkanı sunmak üzere sektöre giren işletmemizde tüm kurumsal konaklama olanaklarına sahip olacaksınız. TV, Klima, Mini Dolap, 24 Saat Sıcak Su, Wifi İnternet ve Kahvaltı standarttır.

2-3-4 kişilik odalar, kahvaltı, wifi ve standart otel kalitesi yanında 2-3-4 kişilik apart odalar mevcuttur. Özel aile odaları (2020 açılış yılına özel) çok uygun fiyatlarla hizmetinizdedir. Konumu itibarıyla Fethiye ve çevresinde gezilebilecek görülebilecek her yere ulaşımı kolaydır. Çok yakında konseptine uygun lokanta bölümü ile hizmet çeşitliliğimiz artacaktır.

Fethiye’ye geldiğinizde saatlerce kalacak yer aramayın. Fethiye’nin hemen girişinde (Karaçulha) çevre yolu kenarında ulaşımı kolay Kiremitli Apart Otel‘de kalın. 

28 odamız, 4 apart oda ve 3 müstakil daire (tam dayalı döşeli) Fethiye’de konaklamanız için hazırlanmıştır. Fethiye merkez, Liman, Karagözler, Kordonboyu, Fethiye Koyları, Ölüdeniz, Kayaköy, Çalış, Katrancı, Günlüklü ve daha bir çok yere ulaşım kolaylığı vardır.

Açılış yılı 2020 için tartışmasız en uygun fiyatlarla Kiremitli Apart Otel hizmetinizdedir.

 Açılış yılına özel;

2 kişilik oda 100 TL, 3 kişilik oda 150 TL, 4 kişilik oda 200 TL’dir.

Ayrıntılı bilgi ve diğer fiyatlar için lütfen arayınız. 0 535 217 8289

Kiremitli Apart

“Kiremitli Apart Fethiye’de Hizmetinizde” için bir yanıt

Yorumlar kapatıldı.